ГлавнаяПубликацииСвидетельства учителей, администраторовМельник Тарас, адміністратор філії (м. Львів)

Мельник Тарас, адміністратор філії (м. Львів)

Вже другий рік у Львові діє філія Міжнародного Університету «Бачення». Дякую Богу, що я маю змогу не лише навчатись, але й займатись адмініструванням нашої філії.

Я практично все своє свідоме життя відвідував церкву, був її активним членом, ніс різні служіння. В мене вже давно була можливість навчатись у богословському закладі, але чомусь я не прийняв такого рішення в той час. Колись давно Еклезіаст сказав: «На все свій час». Мабуть тоді ще не був час для цього. Коли постало питання про відкриття філії Міжнародного Університету «Бачення» у Львові на базі нашої церкви і мені запропонували бути її адміністратором, то я відчув внутрішній мир і бажання займатись цим.

Разом з відкриттям філії у Львові почався і мій шлях здобуття теологічної освіти. Протягом свого християнського життя я здобув велику кількість знань, а також часткову освіту (курси вчителів недільної школи, вечірня школа при Львівській Богословській Семінарії), але можу з впевненістю сказати, що навчання в університеті «Бачення» принесло і продовжує приносити результати в моєму житті. Хоча в мене вже на той час було досить багато знань, навчання в «Баченні» допомагає мені систематизувати ці знання, а також доповнює їх; дисциплінує мене і стимулює вивчення мною конкретних дисциплін, розвиває здатність висловлювати свої думки на папері завдяки написанню письмових робіт. Я розумію, що все вивчити і запам’ятати я не зможу, але принаймні я знаю де знайти необхідну інформацію або відповіді на певні запитання. Приємно також те, що предмети, які ми вивчаємо мають практичне спрямування, а не просто академічну інформацію. Я вірю, що і надалі навчання буде сприяти тому, що я зможу бути більш ефективним у своєму служінні Господу.

Оскільки я не просто навчаюсь, а також є адміністратором львівської філії МУБ, я бачу як навчання впливає на інших студентів. При спілкуванні з ними я чую їхні відгуки і враження стосовно навчання. Практично не було студентів, які були б незадоволені програмою або викладачами. Всі студенти, які навчаються в нашій філії стверджують, що завдяки навчанню вони зростають духовно, вони більше і краще пізнають Бога. Деякі студенти за час навчання почали більше задіюватись у служінні церкви. В нашій філії навчаються люди з різних церков і навіть деномінацій. Приємно бачити, що спрага по Богу, бажання пізнавати Його Слово об’єднує різних християн і ми маємо хорошу спільність, незважаючи на ті нюанси, в яких ми відрізняємось. Я вірю, що діяльність нашої філії принесе багатьом помісним церквам більш зрілих і ревних служителів Божих, які будуть підготовлені для того, щоб трудитись на Його ниві.

Щиро вітаю всіх викладачів, адміністрацію та президента Міжнародного Університету «Бачення» з 20-літтям! Нехай Господь скеровує і благословить Вашу працю та кожну сферу Вашого життя!

Страницы, близкие по смыслу
© 2004—2018 Международный университет «Видение»
Все права защищены. При использовании материалов ссылка на источник обязательна!