ГлавнаяПубликацииСвидетельства учителей, администраторовРимарчук Олена, админістратор філіалу (м. Луцьк)

Римарчук Олена, админістратор філіалу (м. Луцьк)

 

«Він бажання мої насичує добром…» (Пс. 102:5).

Саме такими словами я можу оцінити існування Міжнародного Університету "Бачення" в моєму житті. Я часом думаю, що відкриття філіалу в нашій помісній церкві було заради мене. Хочу розповісти коротку історію про це. 

Я прийняла хрещення в 2004 році. Оскільки мені дуже подобається читати, а після покаяння це була тільки християнська література, у мене виникло бажання навчатись. Я написала в декілька ЗБШ листи і отримала інформацію про можливість навчатись. Але якимось чином я на деякий час просто забула про ці ЗБШ. Пізніше стало зрозумілим, чому це сталось. У нашій помісній церкві зробили оголошення про відкриття філіалу. Я зрозуміла, що Небесний Отець приготував щось краще, ніж заочне навчання.

Я вдячна всім засновникам, працівникам, вчителям Університету "Бачення" за можливість поглибити вивчення Біблії. За період навчання студенти отримали багаж знань, які використовують в повсякденному житті. Маючи тверду основу, набагато легше доносити людям звістку про Христа.

Я впевнена, що заснування Університету в Україні – це Божа воля. Можливість працювати з різними конфесіями дасть змогу об’єднати всіх християн, до чого і покликані вчителі (Еф. 4:11-15). 

На даний час у нас завершують навчання другий набір студентів, які захоплені можливістю здобути знання і практичні навички, які будуть їх змінювати в образ Христа.

Прийміть мої привітання з 20-ю річницею існування Університету "Бачення" в Східній Європі. Нехай Господь і надалі надихає вас бажанням нести істину Слова Божого по всій землі. 

Страницы, близкие по смыслу
© 2004—2018 Международный университет «Видение»
Все права защищены. При использовании материалов ссылка на источник обязательна!