ГлавнаяНовости«брейн-ринг» - переможці

Біблійний «брейн-ринг» для дітей визначив імена переможців

26.05.2011

2 квітня фінальним турніром у Дніпропетровську завершилася відкрита першість дитячих християнських команд з брейн-рингу. У змаганнях юних знавців Святого Письма, що були організовані міжнародним університетом «Бачення» та Альянсом Християнських Інтелектуальних Клубів, взяли участь 28 дитячих команд із Рівного, Дніпропетровська, Запоріжжя, Нової Каховки, Сак і Сімферополя.
 


Кращі 9 команд завоювали путівку до фіналу, де визначили володаря головного трофея. Ним стала команда «Армія Христа» церкви «Віфанія» міста Дніпропетровська. Друге місце і приз кращого капітана повезла до Запоріжжя команда «Живе слово» церкви «Еммануїл». До трійці призерів увійшла також команда «Сіон» з Нової Каховки, яка представляла церкву Християн віри євангельської. Капітан «Сіона» Андрій Малин був відзначений також, як кращий гравець турніру. Найдальші учасники – «Джерельця» з м. Саки (Крим) разом з почесним четвертим місцем повезли додому цілком заслужений приз глядацьких симпатій.

Серед відгуків, які залишили дорослі наставники, в першу чергу виділялося побажання проводити подібні заходи частіше.

«Вони необхідні для розвитку інтересу до Біблії в дітях з християнських церков», - зазначають вчителі недільних шкіл і рекомендують залучати більше церков, більше дітей і частіше проводити подібні турніри.

«Основна перевага турніру – зростання інтересу у дітей до Писання. Діти стали більше цікавитися Біблією після першості. Також можливість командної гри їх згуртувала і допомогла більше цінувати одне одного», – відзначає Ганна Тимченко, керівник підліткового служіння церкви «Слово життя»з Сімферополя.


«Цінність даного заходу в тому, що він стимулює у дітей інтерес до Святого Письма, що дуже важливо для нашого часу. Ще один плюс – це міжцерковне спілкування, як виконання Слова зі Святого Письма: «Коли ж ходимо в світлі, як Сам Він у світлі, то маємо спільність один із одним», – підкреслює, пастор церкви «Воскресіння» з м. Нова Каховка Максим Нікітін.

Олександр Шульга, ведучий і головний суддя першості з «брейн-рингу», перед змаганнями зазначив: «Світське суспільство використовує безліч способів для популяризації знань, що не входять до числа життєво важливих. Тим більше Церква Христова покликана використовувати різноманітні методи, щоб Головна Книга, Біблія, була і залишалася цікавою і бажаною для дітей та молоді. Вважаю, що наші турніри – один з таких методів».

Страницы, близкие по смыслу
© 2004—2018 Международный университет «Видение»
Все права защищены. При использовании материалов ссылка на источник обязательна!